who I am

My name is Baru and I am a portrait and wedding photographer. I studied and lived in Paris for a couple of years. My stay in the city of lights had a huge impact on and was great inspiration for my work. Soft light, spontaneous gestures and love in many forms - these are the colors of my personal palette. Relationships constitute the most important factor of both my personal and work life. I believe that the people I photograph can feel this and that is the reason why they come back to me. I really appreciate it.

 

Jmenuji se Baru a jsem portrétní a svatební fotografka. Několik let jsem studovala a žila v Paříži. Pobyt ve městě umění mě silně ovlivnil a inspiroval v mé tvorbě. Jemné světlo, přirozenost gest a láska v mnoha podobách – to jsou barvy mé osobní palety. V životě i v profesi jsou pro mne nejdůležitější vztahy. Myslím, že lidé, které fotografuji, to právě tak cítí, a proto se ke mně vrací. Velmi si toho vážím.

kind words

Tereza & Johni

TEREZA & JOHNI

„Už od prvního momentu jsem tušila, že to bude prima."

Bára je totiž sama taková lesní víla s velkým srdcem, obrovským talentem a proudí z ní nádherná energie, kterou vám během focení dokáže předat. Já nejsem zrovna ten typ člověka, který se rád fotí. A vlastně ani Johni není. Takže pro nás byl Barči přístup naprosto skvělý. Nechala nás jen tak být sami sebou, povídat si, tančit. Bylo to jedno z nejhezčích focení, které jsme s Johnim kdy absolvovali.

Svetlana & Juan

SVETLANA & JUAN

„We are very satisfied with our maternity photoshoot!"

The photos look very natural and nice. Thank you Baru for a great job and hope to make a session with our newborn baby.

Lucka & Tomáš

LUCKA & TOMÁŠ

„Ahoj milá Baru, chceme Ti ještě jednou strašně moc poděkovat za fotky. Jsou přenádherné! "

Máš opravdu ohromný talent a jsme neskutečně rádi, že jsme Tě mohli poznat, a že si nám takhle nádherně zaznamenala náš den, na který teď můžeme takhle krásně živě vzpomínat.

Melina & Vašek

MELINA & VAŠEK

„We loved every single picture from our wedding!"

Baru managed to perfectly capture the atmosphere and the feeling from our wedding into the photos. The pictures were everything that I had imagined and more… Looking at them takes us instantly back to that very moment and just simply makes us smile. She is a true professional and read our minds.

Katka & Madlenka

KATKA & MADLENKA

„Baru, velký dík! Jsme nadšení, protože fotky od Tebe jsou opravdu překrásné. Vlastně předčily má očekávání."

Mají úžasnou atmosféru a prozrazují, že se dokážeš velmi dobře naladit a vidět to podstatné. Nejen celek, ale i krásné a zdánlivě nepodstatné detaily, které to vše nakonec tvoří. Jsem ráda, že jsme si Tě vybrali a budu Tě i nadále doporučovat. Je prostě fajn se při focení chovat přirozeně a nemuset vnímat foťák.

Janča & Marek

JANČA & MAREK

„Barča rozhodně není fotograf, který by Vás postavil vedle sebe a chtěl, abyste se usmáli…"

Zachycuje kouzlo okamžiku, všechnu tu lásku a hlavně ohromnou radost z prožitého dne. Pokaždé, když se na fotky dívám, jako bych tam znovu stála a cítila tu atmosféru. Jsem šťastná, že s námi byla v tak významný den právě ONA! Díky!

Klára

KLÁRA

„Baru, ty fotky jsou tak překrásné! Mě to úplně dojalo, jak jsou strašně něžné a takové autentické!"

Jsem neskutečně šťastná, že jsem na tebe natrefila. Neumím si představit krásnější výsledek. Máš neuvěřitelný smysl pro zachycení jemnosti a úžasný cit pro světlo a celkovou kompozici. Děkuju děkuju děkuju! Jsem ti za takový výsledek neskutečně vděčná

follow my latest work