FOCENÍ S KRÁSNOU PAŘÍŽANKOU CANDICE | PORTRAIT SESSION. PARISIAN INSPIRED PHOTO SHOOT

Pařížanka Candice žije v Praze už několik let. Oslovila mě, protože si přála darovat svému manželovi fotky ve svých svatebních šatech, které si sama navrhla.. Ty šaty byly jedním slovem BOŽSKÉ. Tak jednoduché a přitom rafinované. Od první chvíle jsme si s Candice padly do oka. Máme toho opravdu hodně společného. Stejný styl, stejný vkus, stejnou lásku k Paříži.. Pokud Vás zajímá, „jak se stát Pařížankou“, tak Vám doporučuji inspirovat se Candice. Pravá Pařížanka prostě ví, že v jednoduchosti je krása.:-)

 

Candice is a Parisian girl who has been living in Prague for several years. We realized a photoshoot in the wedding dress Candice had designed herself as a surprise for her husband. The dress was DIVINE. So simple and sophisticated at the same time. If you want to know „how to become a Parisian,“ I suggest you to draw inspiration from Candice. A Real Parisian just knows that simplicity is beauty.

Photo & Flower deco: Baru La Photo

 

„Merci Candice pour ta confiance, ta sincérité, ton authenticité.. J’étais vraiment ravie de réaliser cette séance de photo avec toi. Tu es une vraie Parisienne!“:-)

 

DSC_0216

Facebook Share|Email Post|Contact Me