Co je u mě nového.. Localgrapher, You & Me, Storyboard Wedding

Duben byl pro mě výjimečný měsíc.  Nejen po osobní stránce (slavila jsem narozeniny :-)), ale také v souvislosti s mou milovanou prácí – focením.. 

Stala jsem se součástí nového projektu Localgrapher. Jedná se o mezinárodní projekt, který je zaměřený výhradně na zahraniční klientelu. Jsem zařazena mezi skvělé profesionální fotografy z celého světa, kteří mohou nabídnout své služby (portrétní, rodinné, párové či zásnubní foto) cestovatelům v různých světových městech. A mě najdete uvedenou jako fotografku pro Prahu. 🙂 Celý projekt se mi moc líbí, a proto bych chtěla moc poděkovat Matějovi Slezákovi (který je autorem tohoto projektu), že mě oslovil .. Podle mě je to skvělý nápad, cestovatelů přibývá a kdo by nechtěl mít vzpomínku na své cestování zachycenou na kvalitních fotkách? Projekt Localgrapher Vám nabízí možnost snadno najít v konkrétním zahraničním městě fotografa s přirozeným a jedinečným stylem, který Vás nejvíce osloví. 

localgrapher

 

Zažila jsem také velkou radost, když jsem od Lucky ze svatebního blogu Originální svatba obržela překrásný svatební časopis You&Me . A v něm jsem našla své fotky letní svatební inspirace v Boho stylu (str. 102-107), kterou jsem před rokem zrealizovala s modelkou Kristýnou. Byl to úžasný pocit najít svou práci v tak neobyčejném časopise.. A tímto ještě jednou moc děkuji Lucce za skvělou spolupráci! <3

 

DSC_9529-side

 

Od dubna také najdete mé fotky „svatebního boudoiru ve francouzském stylu“ na americkém blogu Storyboard Wedding . Jedná se o uznávaný svatební blog s přirozenými a nestylizovanými fotografiemi ve stylu „fine art“. Moc si vážím toho, že má práce je zastoupena mezi skvělými svatebními fotografy z celého světa.

 

storyboard

 

Ale to vše by se nestalo bez mých milých klientů! 🙂 Proto bych chtěla poděkovat všem, které jsem měla možnost v průběhu jara fotit! Bylo Vás opravdu hodně, čehož si velmi vážím a jsem upřímně šťastná, že se Vám mé fotky líbí a přejete si ty Vaše právě ode mě! Děkuji! <3

 

 

Facebook Share|Email Post|Contact Me