Baru

dsc_3661zBaru la photo
„Pure and Natural Photography“

Jmenuji se Baru a jsem portrétní a svatební fotografka. Několik let jsem žila v Paříži a pobyt ve městě umění mě silně ovlivnil a inspiroval v mé tvorbě. Miluji fotografování při denním světle s přirozenými gesty. Do svých fotografií se snažím vnést francouzskou lehkost. Působím v okolí Prahy a Hradce Králové, příležitostně v Paříži, ale po dohodě za Vámi mohu přijet kamkoli. Rozhovor o mé tvorbě si můžete přečíst tady.

My name is Baru and I am a natural light portrait & wedding photographer. I lived in Paris for several years and my work is strongly influenced and inspired by the city of art. I love photography, I love daylight and I love natural gestures. I try to bring the french lightness into my photos. Mainly based in the Czech Republic (Prague and Hradec Králové) , occasionally in Paris, I am however open to travel for projects.

 

 

 

Bez čeho se neobejdu

Bez lásky, rodiny, svého fotoaparátu, zvířat, čerstvých a voňavých květin, objetí, dobrého a zdravého jídla, přírody, velkého hrnku kvalitního čaje, dobré hudby, tvoření, poznávání & cestování.

Co mi dělá radost

Šumění moře, písek, hory, vítr ve vlasech, běhání v lese, křupavá francouzská bageta, čtení pod dekou, dobrodružné “roatrips” napříč světem, kytice natrhaných květů, vůně jara…

Jsem blázen

Do všeho krásného a originálního, francouzského, zdravého a chutného…

Do příběhů o skutečné lásce…

 

I cannot be without

Love, family, my camera, animals, fresh and fragrant flowers, embrace, good and healthy food, nature, big cup of tea, good music, creating, exploring & travelling.

What makes me happy

Murmuring sea, sand, hiking, wind in my hair, crispy French baguette, reading under the covers, bouquet of picked flowers, smell of spring …

I am mad about

Everything beautiful and original, French, healthy and tasty …

True love stories …

 

follow my latest work